• Dr.Finance S.A. ul. Legnicka 17/27, 53-671 Wrocław
  • 801 081 024

O nas

o_nasSpółka powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie w zakresie kompleksowego i profesjonalnego planowania w obszarze finansów osobistych. Dotychczasowe doświadczenia z rynku pośrednictwa finansowego utwierdziły nas w przekonaniu, że klienci poszukują planowania finansowego nastawionego na rozwiązywanie ich problemów finansowych, a nie planowania opartego na sprzedaży im kolejnego produktu finansowego. Dlatego od początku działalności naszym celem jest stworzenie właściwej relacji pomiędzy klientem, a ekspertem finansowym. Relacji opartej o zasady partnerstwa i wzajemnego zaufania.

 

 

 

Dr.Finance S.A. jest powiązanym pośrednikiem kredytu hipotecznego działającym na rzecz następujących kredytodawców: Alior Bank S.A., Bank BGŻ BNP Paribas S.A., Bank Zachodni WBK S.A., Deutsche Bank Polska S.A., EFG Eurobank Ergasias S.A., ING Bank Śląski S.A., mBank S.A., Bank Millennium S.A., Wielkopolski Bank Spółdzielczy Neobank, Pekao Bank Hipoteczny S.A., Bank Polska Kasa Opieki S.A., Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A., Raiffeisen Bank Polska S.A.

Dr.Finance S.A. nie świadczą usług doradczych.

Z tytułu pośrednictwa w zakresie kredytu hipotecznego Dr.Finance S.A. ani działający na rzecz Dr.Finance S.A. Agent nie pobiorą bezpośrednio od Konsumenta żadnych opłat, wynagrodzeń czy prowizji.

Zasady dobrych praktyk stosowane w Spółce Dr.Finance S.A.

Regulamin zgłaszania i rozpatrywania reklamacji w spółce Dr.Finance S.A.

Misja i wartości

Naszą misją jest pomoc w planowaniu Twoich finansów - dostarczanie Tobie optymalnych rozwiązań finansowych złożonych z najlepszych produktów dostępnych na rynku.

 

Planujemy finanse osobiste naszych klientów zawsze stojąc po ich stronie. Stawiamy na jakość współpracy z klientem. Wykonywaniu naszej misji zawsze towarzyszą następujące wartości:

  • profesjonalizm - nasi analitycy codziennie śledzą rynek usług finansowych i wybierają najlepsze oferty. Szkolimy naszych ekspertów, by potrafili odpowiedzieć na każde Twoje pytanie.
  • zaangażowanie - spotkanie z Tobą jest dla nas wyzwaniem, ponieważ wiąże się z planowaniem finansowym, które jest naszą pasją. Chcemy otworzyć dla Ciebie świat finansów osobistych byś poczuł radość z planowania i inwestowania pieniędzy.
  • obiektywizm - zależy nam na tym, żebyś był naszym klientem zarówno dziś jak i jutro. Dlatego planujemy obiektywnie, podając zrozumiałe kryteria wyboru danego produktu.
  • kompetencje - nasi eksperci szkoleni są przez trenerów posiadających prestiżowe certyfikaty poświadczające kwalifikacje na najwyższym światowym poziomie.
  • niezależność - w przeciwieństwie do większości firm działających na rynku, nie jesteśmy zależni od jakiejś instytucji finansowej
  • zaufanie - stawiamy na jakość współpracy z klientem i wypracowanie długoterminowej relacji, dlatego zysk z jednostkowej transakcji nie jest naszym priorytetem. Chcemy by klienci, którym planujemy, pozostali z nami na dłużej byśmy wspólnie odnosili korzyści i wzrastali wraz z finansami osobistymi naszych klientów.

 

Facebook