Doradcy24 wspólnie z Grupą Kapitałową przystąpiła do współtworzenia Akademii Młodych Talentów

Doradcy24 wspólnie z Grupą Kapitałową przystąpiła do współtworzenia Akademii Młodych Talentów.

Akademia Młodych Talentów Polfinance powstała w listopadzie 2013 roku. Celem naszej działalności jest szkolenie i opieka finansowo-organizacyjna nad młodzieżą w wieku od 16 do 26 lat w dyscyplinie sportu : Lekkoatletyka, która uważana jest za Królową Sportu.

Nasi podopieczni członkowie AMT Polfinance Rafał Omelko i Justyna Święty powrócili z Pragi z medalami Halowych Mistrzostw Europy

Rafał Omelko został brązowym medalistą w biegu na 400 metrów oraz srebrnym w sztafecie 4*400 m ( halowy rekord Polski 3.02.97 sek. )

Justyna Święty brązową medalistą w biegu sztafetowym 4*400 m

Polscy kibice pokładali nadzieje w naszych czterystumetrowcach, których w finałowym biegu mieliśmy dwóch. Zarówno Łukasz Krawczuk jak i Rafał Omelko byli w stanie zdobyć medal. Co prawda złoto wydawało się poza zasięgiem (udowodnił to Pavel Maslak, bijąc czasem 45.33 rekord halowych ME należący do soboty do Marka Plawgi...), ale srebro i brąz były "do wzięcia". Maślak ruszył oczywiście bardzo mocno (po 200 metrach zmierzono mu 20.99, czyli międzyczas na halowy rekord świata!). Później nieco osłabł, ale nikt nie był w stanie go dogonić. Drugi biegł Dylan Borlee, z którym Rafał Omelko przegrał zaledwie o 0.01 sekundy! Czas "brązowego" Polaka to 46.26, czyli nowy rekord życiowy. - Mało brakło i byłoby srebro, ale mogłem przecież być też czwarty. To mój pierwszy indywidualny medal, więc jestem szczęśliwy - skomentował na gorąco swój sukces.

Link do finałowego biegu:

http://m.onet.pl/sport/lekkoatletyka,ryp7x