o_nasSpółka powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie w zakresie kompleksowego i profesjonalnego planowania w obszarze finansów osobistych. Dotychczasowe doświadczenia z rynku pośrednictwa finansowego utwierdziły nas w przekonaniu, że klienci poszukują planowania finansowego nastawionego na rozwiązywanie ich problemów finansowych, a nie planowania opartego na sprzedaży im kolejnego produktu finansowego. Dlatego od początku działalności naszym celem jest stworzenie właściwej relacji pomiędzy klientem, a ekspertem finansowym. Relacji opartej o zasady partnerstwa i wzajemnego zaufania.

Dr.Finance S.A. jest powiązanym pośrednikiem kredytu hipotecznego.

Dr.Finance S.A. nie świadczą usług doradczych.

Z tytułu pośrednictwa w zakresie kredytu hipotecznego Dr.Finance S.A. ani działający na rzecz Dr.Finance S.A. Agent nie pobiorą bezpośrednio od Konsumenta żadnych opłat, wynagrodzeń czy prowizji.

Zasady dobrych praktyk stosowane w Spółce Dr.Finance S.A.

Regulamin zgłaszania i rozpatrywania reklamacji w spółce Dr.Finance S.A.

Procedura sygnalisty

Misja i wartości

Naszą misją jest pomoc w planowaniu Twoich finansów – dostarczanie Tobie optymalnych rozwiązań finansowych złożonych z najlepszych produktów dostępnych na rynku.

Planujemy finanse osobiste naszych klientów zawsze stojąc po ich stronie. Stawiamy na jakość współpracy z klientem. Wykonywaniu naszej misji zawsze towarzyszą następujące wartości:

  • profesjonalizm – nasi analitycy codziennie śledzą rynek usług finansowych i wybierają najlepsze oferty. Szkolimy naszych ekspertów, by potrafili odpowiedzieć na każde Twoje pytanie.
  • zaangażowanie – spotkanie z Tobą jest dla nas wyzwaniem, ponieważ wiąże się z planowaniem finansowym, które jest naszą pasją. Chcemy otworzyć dla Ciebie świat finansów osobistych byś poczuł radość z planowania i inwestowania pieniędzy.
  • obiektywizm – zależy nam na tym, żebyś był naszym klientem zarówno dziś jak i jutro. Dlatego planujemy obiektywnie, podając zrozumiałe kryteria wyboru danego produktu.
  • kompetencje – nasi eksperci szkoleni są przez trenerów posiadających prestiżowe certyfikaty poświadczające kwalifikacje na najwyższym światowym poziomie.
  • niezależność – w przeciwieństwie do większości firm działających na rynku, nie jesteśmy zależni od jakiejś instytucji finansowej
  • zaufanie – stawiamy na jakość współpracy z klientem i wypracowanie długoterminowej relacji, dlatego zysk z jednostkowej transakcji nie jest naszym priorytetem. Chcemy by klienci, którym planujemy, pozostali z nami na dłużej byśmy wspólnie odnosili korzyści i wzrastali wraz z finansami osobistymi naszych klientów.