Kredyt inwestycyjny

Kredyt inwestycyjny jest przeznaczony na sfinansowania zakupu nieruchomości, gruntów, środków trwałych lub linii technologicznych. Jest to kredyt zabezpieczony
i jest udzielany na konkretny cel związany z rozwojem i modernizacją firmy. Jest rodzajem uzupełnienia środków własnych Klienta, ponieważ przy kredytach inwestycyjnych wymagany jest wkład własny, najczęściej na poziomie 20% wartości inwestycji.

Kredyt ze wsparciem unijnym

Kredyt ze wsparciem unijnym jest to kredyt preferencyjny, udzielany przez banki oraz inne instytucje pożyczkowe w porozumieniu z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. Kredyty te pochodzą ze środków unijnych i są przeznaczone dla mieszkańców województw zachodniopomorskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, lubuskiego, łódzkiego oraz województw leżących we wschodniej Polsce. Jest to obecnie najbardziej atrakcyjny sposób finansowania inwestycji podejmowany przez polskich przedsiębiorców.

Kredyt na Start

Kredyt na Start jest kredytem dedykowanym dla na nowopowstałych Przedsiębiorstw, które działają na rynku od pierwszego dnia rozpoczęcia działalności gospodarczej do maksymalnie 18 miesięcy. Jest to kredyt zabezpieczony najczęściej hipoteką, kontraktem, poręczeniem lub kaucją pieniężną.

Kredyt samochodowy

Kredyt samochodowy jest kredytem przeznaczonym na sfinansowanie zakupu samochodu osobowego, dostawczego lub ciężarowego. Jest to kredyt zabezpieczony przedmiotem kredytowania, w związku z czym jest niżej oprocentowany niż niezabezpieczony kredyt obrotowy. Kredyt samochodowy można uzyskać również
w procedurze uproszczonej bez badania zdolności kredytowej, tylko na oświadczenie klienta.

Kredyt dla Dewelopera

Kredyt ten jest przeznaczony na sfinansowanie inwestycji rynku mieszkaniowego. Kredyt dla Dewelopera wymaga spełnienia przez niego wielu warunków:

  • wysoki wkład własny na poziomie min. 20% (w tym nieobciążonej działki budowlanej),
  • doświadczenia w branży deweloperskiej oraz przynajmniej jednej inwestycji zakończonych sukcesem.

Wnioski o kredyty dla deweloperów podlegają bardzo szczegółowej analizie kredytowej.

Umów się z Ekspertem
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right