Pełen wachlarz możliwości – od papierów skarbowych po akcje rynków zagranicznych

Fundusze powstały z myślą o osobach, które chciałyby pomnażać swoje oszczędności poprzez jak najpełniejsze wykorzystanie potencjału zysków na rynku finansowym, ale nie są ekspertami rynku kapitałowego bądź nie mają czasu samodzielnie prowadzić analiz i na bieżąco podejmować decyzji inwestycyjnych.
Zgromadzony od uczestników funduszy kapitał jest lokowany w różnego rodzaju instrumenty finansowe (w zależności od funduszu – akcje, obligacje, bony skarbowe, itd.). Nawet stosunkowo niewielkie wpłaty wielu uczestników tworzą znaczny kapitał, który umożliwia korzystne inwestycje mające na celu osiąganie satysfakcjonujących zysków i pomnażanie powierzonych środków.

Nasz Ekspert finansowy pomoże Ci w wyborze efektywnej strategii inwestycyjnej opartej o fundusze, tak aby pasowała ona do Twoich możliwości i celów finansowych.

Na spotkaniu z Ekspertem:

  • dowiesz się, czym są fundusze i które z nich zarabiają najskuteczniej,
  • wybierzesz taki fundusz inwestycyjny, który pozwoli osiągnąć przyjęty przez Ciebie cel finansowy,
  • sprawdzisz, dzięki specjalnym symulacjom, jak różne formy inwestowania mogą wpłynąć na Twoją zamożność,
  • zbudujesz swój portfel funduszy, który będzie uwzględniał najważniejsze zasady inwestowania (cel inwestowania, horyzont czasowy, podejście do ryzyka, sytuację finansową),
  • skorzystasz z najlepszych produktów inwestycyjnych dostępnych na rynku w ofercie kilkudziesięciu instytucji finansowych.
Umów się z Ekspertem
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right